Antras aukštas


Svetainė

Šioje salėje pajusite XIX a. svetainės atmosferą. Rasite senų įvairių virtuvių knygų apie maisto gaminimą. Taip pat pamatysite senovinių lėkščių ir kitų indų.

Daugelis žmonių tikrai negali įsivaizduoti savo gyvenimo be kulinarinių knygų. Knygose apie nacionalinio maisto gaminimą atsispindi visuomenėje vyraujantys kulinariniai skoniai. Įmonės, reklamuodamos savo produkciją, taip pat leidžia receptų knygas.
Apsilankę rasite daugiau nei 30 skirtingų laikotarpių knygų apie maisto gaminimą iš įvairiausių šalių. Galėsite pasižvalgyti į skirtingomis kalbomis išspausdintas ir ranka rašytas receptų knygas.

Arbatos servizų ir kavamalių salė

Apsilankę šioje salėje, tikrai liksite nustebinti.

Čia rasite daugybę kavamalių ir įvairiausių arbatos servizų. Ekspozicijoje yra šimtai eksponatų, susijusių su arbatos ir kavos gėrimo tradicijomis skirtingose šalyse ir skirtingais laikotarpiais. Galėsite pasižvalgyti tarp skirtingų dydžių ir spalvų eksponatų.   

Šioje salėje taip pat eksponuojami du puikūs William Brui tapybos darbai „Vyras ir Moteris“.

Sovietinių laikų svetainė

Įžengę į šią salę, iškart pajusite tarybinių laikų svetainės atmosferą.

Pamatysite sovietinį šventinį stalą bei daug kitų sovietinių laikų eksponatų.

Apsilankykite ir pamatykite padengtą stalą ir turtingą servizų, indų, lėkščių, taurių, stalo įrankių rinkinių iš porceliano, keramikos, krištolo, sidabro bei kitų metalų kolekciją.

All Rights Reserved